Виправлення Помилок...
 
Notifications
Clear all
Виправлення Помилок, Допущених У Відомостях Державного Земельного Кадастру
Виправлення Помилок, Допущених У Відомостях Державного Земельного Кадастру
Group: Registered
Joined: 2023-04-18
New Member

About Me

homepage https://ukrainatoday.com.ua/publichnaja-kadastrovaja-karta-ukrainy-na-2023-god/. Согласно этому Закону внедрили Национальную кадастровую систему, а в ее рамках была учреждена электронная кадастровая карта. Публичная кадастровая карта Украины земельных участков. Таким образом, вы сможете получить в кадастре информацию о недрах и состоянии земельных ресурсов, сетях и коммуникациях, содержащихся на земельных участках лесных и водных ресурсах, строениях и прочие данные. Деякі питання ведення та функціонування Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 07 травня 2022 р. Постановою КМУ від 10 вересня 2014 р. Документація із землеустрою, технічна документація з оцінки земель, що подаються у паперовій формі, засвідчується підписом та особистою печаткою сертифікованого інженера-землевпорядника, відповідального за якість робіт із землеустрою, в електронній формі - його кваліфікованим електронним підписом. Дізнатись про землевпорядну організацію або про сертифікованого інженера землевпорядника можна за посиланням. Усю контактну інформацію про ЦНАПи можна знайти за цим посиланням. Витяг з Державного земельного кадастру не потрібно подавати у випадку, коли документи, які є підставою виникнення, переходу чи припинення права власності або інших прав, містять інформацію про кадастровий номер. № 1051, оригіналом документації із землеустрою, що є підставою для формування земельної ділянки, у паперовій або електронній формі відповідно до вимог Законуи «Про землеустрій». Заява у паперовій формі разом з документацією із землеустрою або оцінки земель, електронним документом та іншими документами, подається заявником Державному кадастровому реєстраторові особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення, а заява в електронній формі - надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему Держгеокадастру, представлену у формі Інтернет-сторінки, що забезпечує формування та подання заяви.  
У разі подання заяви в електронній формі через Публічну кадастрову карту витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку в електронній формі або мотивована відмова в наданні такого документа видаються в режимі реального часу за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру. До заяви додаються документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі. До 30-річчя LIGA ZAKON ми даруємо спеціальну пропозицію на ІТ-платформу LIGA360, а це означає - максимум функцій для ключових підрозділів й компанії в цілому. Якщо у вас даних відомостей немає, Вам необхідно звернутись в офіс землевпорядної компанії та замовити послугу із присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці. При цьому, державний акт на землю, отриманий до 2004 року, не містить даних про кадастровий номер земельної ділянки, тому відповідні відомості можуть міститись у довідці про присвоєння кадастрового номера (якщо власник земельної ділянки отримував таку довідку). Присвоєння кадастрових номерів на приватизовані земельні ділянки при існуючому державному акті «старого зразка» відбувається на підставі технічної документації із землеустрою, а також шляхом внесення відомостей про земельну ділянку до бази даних автоматизованої системи Державного земельного кадастру. Державний кадастровий реєстратор протягом 14 робочих днів розглядає документи та на підтвердження державної реєстрації видає безоплатно витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, який містить всі відомості про земельну ділянку, внесені до Поземельної книги.  
Внесення інших змін до відомостей про ці земельні ділянки здійснюється після державної реєстрації земельних ділянок. У разі подання заяви з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, оплата послуг за надання відомостей з Державного земельного кадастру здійснюється із застосуванням електронних платіжних засобів відповідно до Закону України "Про платіжні послуги". Необхідно звернути увагу на те, що кадастровий номер зазначено на зворотному боці державного акта на землю (у разі отримання такого акта після 2004 року). Звертаємо увагу! Підставою для відмови у наданні адміністративної послуги є лише невиявлення відповідних технічних помилок, які наведені в повідомленні про виявлення технічної помилки. Третій крок: звернутися власнику земельної ділянки або спадкоємцю до нотаріуса з витягом з Державного земельного кадастру та іншими документами, необхідними для вчинення нотаріальних дій щодо відчуження земельної ділянки або оформлення спадщини і реєстрації права власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Другий крок: здійснити державну реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі.  
При здійсненні державної реєстрації земельної ділянки їй присвоюється кадастровий номер. При зверненні до землевпорядної організації потрібно з собою мати оригінали та копії документа, що посвідчує фізичну особу та документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку - державного акта на право приватної власності на земельну ділянку. Детально про вартість послуг землевпорядної організації можна дізнатись безпосередньо при зверненні до такої організації. Оскільки ціна (вартість) встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі та терміни виконання таких робіт залежать від площі земельної ділянки, складності робіт та інших факторів. Оскільки він є її ідентифікатором у Державному земельному кадастрі. Поряд з цим, відповідно до статті 18 Закону «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно», державна реєстрація прав на земельну ділянку проводиться виключно за наявності в Державному земельному кадастрі відомостей про зареєстровану земельну ділянку. Відсутність в Державному земельному кадастрі відомостей про земельну ділянку є однією з підстав неприйняття заяви про проведення реєстраційних дій (п. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою). Для цього слід звернутися до територіального відділу Держгеокадастру за місцем знаходження земельної ділянки із документом, що посвідчує особу заявника, документом, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою), заявою про державну реєстрацію земельної ділянки за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р.

Location

Occupation

homepage
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: