Поліцейські Зарплат...
 
Notifications
Clear all
Поліцейські Зарплати. Чому Не Варто Зволікати із Законом
Поліцейські Зарплати. Чому Не Варто Зволікати із Законом
Group: Registered
Joined: 2023-03-27
New Member

About Me

Посадовий оклад поліцейських не може становити менше 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року (в 2022 році - це 24 810 грн), крім курсантів (слухачів) вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських. 94 Закону України «Про Національну поліцію» щодо осучаснення розміру грошового забезпечення поліцейських полягає в тому, що вони хочуть встановити мінімальний посадовий оклад поліцейських на рівні, не меншому ніж 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року, крім курсантів (слухачів) вищих навчальних закладів. Схема посадових окладів поліцейських, розміри складових грошового забезпечення та порядок виплати грошового забезпечення визначається Кабінетом Міністрів України виходячи з того, що найбільший розмір посадового окладу у схемі посадових окладів поліцейських становить не більше семи розмірів найменшого посадового окладу у схемі посадових окладів поліцейських (крім окладів курсантів (слухачів) вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських). Першочергово зарплати зростуть у патрульних, спецпризначенців та поліцейських, які несуть службу в зоні ООС. Клименко підкреслив, що в січні зарплати зростуть у патрульних, спецназівців і поліцейських, які несуть службу в зоні ООС. Із січня 2022 року поліцейським буде підвищено грошове забезпечення, насамперед зарплати зростуть у патрульних, спецназівців і поліцейських, https://sylnaukraina.com.ua/finansy/zarplata/povyshenye-okladov-polytsyy-v-ukrayne-v-2023-hodu.html які несуть службу в зоні ООС, повідомив голова Нацполіції України Ігор Клименко.  
В першу чергу, підвищення торкнеться патрульних поліцейських, спецназу і правоохоронців, які несуть службу в зоні операції Об’єднаних сил. Хлопці та дівчата зараз виконують свою роботу на високому професійному рівні, щодня викривають мародерів та інших злочинців, несуть службу гідно і професійно. Поліцейський обов'язково матиме гідну зарплату за гідну цілодобову службу заради свого народу» - сказав він. Поліцейський обов’язково матиме гідну зарплату за достойну цілодобову службу»,- сказав Ігор Клименко. Керівник Нацполіції Ігор Клименко заявив, що Кабінет Міністрів виділив кошти на підвищення зарплат поліцейським із січня 2022 року. Про це заявив голова Національної поліції України Ігор Клименко, повідомляє прес-служба відомства. Як повідомляє польське агентство PAP з посиланням на високопоставленого представника Євросоюзу, Франція заблокувала рішення ЄС щодо фінансування постачання боєприпасів для ЗСУ. The Washington Post, пишуть, що Україна нібито відклала контрнаступ "через погоду, повільне постачання обладнання та нестачу боєприпасів, що посилило побоювання тупикової ситуації", пише видання. Новинний портал Інтерфакс Україна пише про брифінгу секретаря РНБ о.Данилова, який повідомив про намір влади збільшити фінансування сектора безпеки і оборони на 0,02% від ВВП. Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро України, Бюро економічної безпеки України.  
Цей закон дає змогу за наказом керівника поліції достроково присвоювати поліцейським спеціальні звання за мужність, відвагу, героїзм, особливі заслуги перед державою у боротьбі із злочинністю, забезпеченні публічної безпеки і порядку, зразкове виконання службових обов’язків. Згідно цього законопроекту, грошове забезпечення поліцейських повинно забезпечувати достатні матеріальні умови для належного виконання ними службових обов’язків з урахуванням характеру, інтенсивності та небезпечності роботи, забезпечувати добір до поліції кваліфікованих кадрів, стимулювати досягнення високих результатів у службовій діяльності, компенсувати фізичні та інтелектуальні затрати працівників поліції. Згідно з його нормами прожитковий мінімум буде розраховуватись як 40-50% від середньої заробітної плати залежно від року (зараз це було б близько 5,6 тис. Якщо законопроєкт №6506-1 ухвалять у нинішньому вигляді, його непросто виконати: потрібно додатково мінімум 1,5 млрд грн на місяць, тобто 18 млрд на рік. При цьому вартість відновлення України після війни оцінюється Світовим банком у 411 млрд доларів. Кабінет Міністрів України виділив поліції гроші для поетапного підвищення грошового забезпечення поліцейським з цього місяця. 94 Закону України «Про Національну поліцію» щодо збільшення грошового забезпечення поліцейських (№6506).  
До теми зарплат повернулися на початку 2022 р., коли до Верховної Ради почали вносити законопроєкти щодо збільшення грошового забезпечення поліцейських. Щоб це зрозуміти, потрібно уважно ознайомитися із Законом про Державний бюджет України на 2022 р., де у прикінцевих положеннях передбачений такий механізм підвищення зарплати: «Уряд за підсумками перевиконання загального обсягу акцизного податку з вироблених в Україні та з ввезених на митну територію України спирту, тютюну та тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, визначеного помісячним розписом доходів загального фонду державного бюджету на I квартал 2022 р., має підготувати пропозиції стосовно внесення змін до цього Закону щодо збільшення видатків МВС на грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських». Щоб ніхто з так званих експертів чи журналістів, у тому числі за кордоном, не ставив під сумнів ці рішення, щоб це було. Правознавець та екскерівник районного управління поліції Києва Денис Ярославський називає відтік поліцейських з органів катастрофічним: "Співробітникам кадрового апарату дали завдання штучно гальмувати рапорти на звільнення. Наприклад, у Харкові в одному серйозному райвідділі у 2010 р. працювало 35 співробітників карного розшуку, а зараз п'ять - більше неможливо знайти, - розповідає експерт. - Зарплата співробітника слідства у званні майора, який пропрацював 15 років, становить 14 тис. грн, а зарплата водія служби доставки - 28 тис. грн. Тямущі поліцейські зі стажем намагаються перевестись в ДБР, тому що там зарплата у детектива від 70 до 100 тис. грн і відсоток навантаження там менший".

Location

Occupation

https://sylnaukraina.com.ua/finansy/zarplata/povyshenye-okladov-polytsyy-v-ukrayne-v-2023-hodu.html
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: